Nasza misja

Misją Biura Rachunkowego 24 jest profesjonalna i rzetelna obsługa każdego klienta. Celem naszego biura jest zapewnienie Państwu wszechstronnej pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Biuro Rachunkowe 24 sprawia, iż każdy nasz Klient czuje się bezpiecznie w swoim biznesie.

Kim jesteśmy? 

Naszą specjalizacją jest kompleksowa obsługa małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Szczecina i okolic. Możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę księgowo­-kadrową, a także niezbędną pomoc udzielaną na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak również do spółek kapitałowych i spółek cywilnych.

Pracujemy na nowoczesnym systemie finansowo­księgowym który na bieżąco zapewnia Państwu dostęp do danych online.

Nasze biuro posiada wykupioną polisę OC dzięki której są Państwo bezpieczni.

Właściciel biura jako osoba z wieloletnią praktyką w organach kontroli podatkowej zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług, pomaga w kontaktach z urzędami skarbowymi oraz wskazuje możliwe rozwiązania sporów podatkowych.

Nasze ceny i promocje 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę, dopasujemy się do Ciebie i do Twoich możliwości. W celu przygotowania oferty oraz wyceny naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zachęcamy również do zapoznania się z bieżącymi promocjami naszego biura w zakładce PROMOCJE.